به وب سایت شرکت توسعه ساختمان و بتن همدانیان خوش آمدید

بتن ، کارخانه بتن ، بتن همدانیان ، بتن آماده

واحد تولیدی 1 :شاهین شهر 03133804623

کیلومتر 12 جاده اصفهان تهران نبش جاده حاجی آباد

درباره بتن همدانیان

بتن ، کارخانه بتن ، بتن همدانیان، شرکت توسعه ساختمان و بتن همدانیان

شرکت توسعه ساختمان و بتن همدانیان

کارخانه تولید فرآورده‌های بتنی با نام شرکت تولیدات بتون همدانیان با سرمایه اولیه ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از سال ۱۳۷۱ به شماره ثبت ۹۳۴۵ در اداره ثبت شرکت‌های اصفهان به صورت یک شرکت مستقل و زیر نظر موسسه خیریه همدانیان به ثبت رسید. در سال ۱۳۷۹ و به منظور توسعه کسب و کار و گسترش فعالیت‌های اقتصادی در حوزه‌های مختلف این شرکت به نام شرکت توسعه ساختمان و بتن همدانیان تغییر نام داد. در سال ۱۳۸۹ سرمایه این شرکت به مبلغ ۴۹۵۰ میلیون ریال افزایش پیدا کرد. در سال ۱۳۹۴ به عنوان یک مجموعه اقتصادی زیر نظر شرکت سیمان اصفهان قرار گرفت و مجدداً سرمایه شرکت در سال ۱۳۹۵ به مبلغ سی میلیارد ریال افزایش یافت. این شرکت در راستای دسترسی سریع‌تر به محل پروژه‌های عمرانی و همچنین دستیابی به بازارهای جدید در بخش‌های مختلف حومه شهر اصفهان، در ابتدای سال ۱۳۹۵ واحد شماره ۲ شرکت در جوار شرکت سیمان و در شهر ابریشم افتتاح گردید.

برمدار تولید و توسعه

 

شرکت توسعه ساختمان و بتن همدانیان به عنوان یک نهاد اقتصادی فعال در عرصه صنعت ساختمان و بتن استاندارد، ماموریت دارد با تکیه بر تمامی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خود، تامین کنندگان، مشتریان و سایر ذی‌نفعان در حوزه طراحی، تولید، انتقال و تامین بتن آماده استاندارد و ارائه خدمات مرتبط آزمایشگاهی، آموزش و پژوهشی صنعت ساختمان و بتن براساس نیازهای روز بازار و تقاضای موجود از سوی مشتریان فعالیت نماید. در این راستای سیاست‌های تولیدی و توسعه محور شرکت بتن همدانیان در نظر داشته و دارد که با رعایت قوانین و با بهره‌گیری از کارکنانی متخصص و کارآمد و با استفاده از روش‌های مجرب در کلیه مراحل تولید و ارائه خدمات نسبت به توسعه تعامل با مراکز و موسسات علمی و پژوهشی اقدام و پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد. اعتقاد به مسئولیت‌پذیری اجتماعی و تلاش برای حداکثر نمودن منافع ذی‌نفعان درونی و بیرونی از جمله یکی از مهمترین مسئولیت‌های اصلی سازمان است.

موضوع فعالیت شرکت
شرکت توسعه ساختمان و بتن همدانیان تولید انواع فرآورده‌های بتنی از قبیل بتون آماده با انواع رده‌های مقاومتی به همراه حمل و پمپاژ جهت پروژه‌های ساختمانی را انجام می‌دهد.
از جمله سایر تولیدات این شرکت تیرچه خرپائی تا دهانه ۱۲ متری، بلوک سقفی، دیواری سبک و سنگین و تیغه‌ای است. همچنین تولید جدول بتنی از جمله انواع جداول پرسی خیابانی و نیوجرسی نیز به صورت پیوسته در حال تولید می‌باشد.
این شرکت براساس نیاز بازار و تامین تجهیزات تولیدی در فضای مبلمان شهری در حال تولید انواع قطعات بتونی مانند مبلمان شهری و پارکی، گلدان، جداول باغچه‌ای و تزئینی، میز پینگ پنگ، صندلی، نیمکت و سایر قطعات است.
از دیگر تولیدات شرکت توسعه ساختمان و بتن همدانیان می‌توان به انواع قطعات پیش ساخته بتونی شامل دال، باکس، کانال، پل، دیوار، دریچه و اسلب است.
از جمله فعالیت‌های اساسی که توسط شرکت توسعه ساختمان و بتن همدانیان طراحی، نظارت و اجرای پروژه‌های ساختمانی است.

دستاوردهای شرکت

  • اخذ پروانه استاندارد اجباری بتون آماده و تیرچه
  • اخذ پروانه بهره‌برداری برای کلیه محصولات
  • شرکت دستیابی به رکورد تولید بتون آماده به میزان ۴۰۰۰ تن در روز
  • اجرای بیش از ۵۰ پروژه بزرگ ساختمانی (مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی، مذهبی، فرهنگی آموزشی و بهداشتی)
  • تولید انواع متنوع جداول پرسی، قطعات مبلمان شهری و قطعات پیش ساخته
  • تولید ۱۵۰۰ مترطول تیرچه در روز تولید ۱۲۰۰۰ قالب انواع بلوک در روز
 
از طریق لینک زیر می‌توانید کاتالوگ محصولات شرکت توسعه ساختمان و بتن همدانیان را دریافت کنید.
 

کاتالوگ شماره یک

 

کاتالوگ شماره دو